1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

L&P Catering Specialista na gastronomické služby


www.cateringliberec.cz

Pracujte s profesionály...

Návrh menu ZDARMA

 

 

 

VM - Search in Shop

VM - Category

VirtueMart Search Module

Restaurace na objednávku

PDFTiskEmail

Pořádáte firemní akci, večírek, svatbu nebo oslavu narozenin? To vše je možné uskutečnit v naší "Restauraci na objednávku", která je umístěna v Hrádku nad Nisou. Tyto prostory slouží pouze pro naše soukromé účely, ale v případě zájmu vám je rádi poskytneme.


Město Hrádek nad Nisou leží u hranic tří evropských států – Německa, České republiky a Polska. V nedaleké blízkosti se nachází rekreační areál Kristýna, kde je stejnojmenné  přírodní jezero.


Naše "Restaurace na objednávku" má kapacitu cca 40 osob. Na objednávku jsme ochotni Vám připravit jakékoliv klasické i sváteční MENU, nebo připravit bohatý raut.  Zde můžete ochutnat veškeré naše  speciality, které tvoříme pouze pro potřeby rautů a banketů. Není důležité kolik osob Vás bude. Jste pár ? Skupina přátel, která se chce sejít a dát si třeba pečenou husu, krocana nebo kachnu s červeným zelím a poctivými knedlíky? Nebo pořádáte firemní večírek? Stačí se objednat a sdělit nám na co máte chuť...Věřte, že jsme schopni Vám předvést gastronomický zážitek, který Vám zpříjemní den.


K dispozici je i technické vybavení (dataprojektor s velkým plátnem, flipchart, ozvučení, aktivní reproduktory, bezdrátový mikrofon apod.)
Další možností je DJs vybavení, které napomůže dobré náladě s našim profesionálním DJ.
Ubytování v objektu se prozatím buduje.

 

www.svatbyliberec.cz, www.cateringliberec.cz, info(mailto)cateringliberec.cz